ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 21:30
{{ $item.name }}

  Oyun Hakkında

  Hibernian Workshop new project

  Share our excitement for our very ambitious new game: Astral Ascent!
  https://store.steampowered.com/app/1280930/Astral_Ascent/


  The Crew's Selection

  https://store.steampowered.com/app/609110/Blazing_Chrome/
  https://store.steampowered.com/app/1001800/KUNAI/


  Oyun Açıklaması  Dark Devotion’da, güçten düşmüş esrarengiz bir tapınağın sırlarını keşfet ve inancın uğruna her şeyi feda edebileceğin bu dünyada Tapınak Şövalyesi ruhunu göster. Kendi varlığını da çok derinden etkileyecek soruların yanıtlarını bulmak için kapkara karanlığın içine dalarak inancını, sadakatini ve cesaretini test et.  Dark Devotion’ın oynayanı içine çeken zengin ayrıntılarla bezeli anlatısı, Tapınakçı inancının karşı konulmaz daveti hakkında kasvetli bir hikâye sunuyor. Bu hem lanetli hem kutsal yolculukta ilerledikçe karşına çıkan her zorluk cesaretini, inancını ve bağlılığını tekrar sorgulatıyor. Her biri kendine has muhteşem detaylarla örülü dört benzersiz dünyaya yayılan bu yolda onlarca farklı silah kullanarak Tapınağın sırrına ermeye çalışırken, ruhunu tüketip seni sonsuz bir lanete mahkûm etmeye yeminli karanlık düşmanlar ve sinsi hasımlarla da mücadele etmek zorundasın.

  Dark Devotion’daki yolculuğunda çok çeşitli silahlar, zırhlar ve kutsal objelerle karakterini zenginleştireceksin. Her öğenin kendine özgü nitelik ve istatistikleri var ve mistik runlarla kişiselleştirilebiliyor. Gücünü maksimize edebilmen ve kullanacağın envanteri karşındaki düşmana göre ayarlayabilmen hayati önem arz ediyor. Seçimlerini doğru yap…  Dark Devotion sırlarla örülü bir metanet ve adanmışlık hikayesi. Açtığın her sandıkta, karşına çıkan her öğede hikâyenin başka bir parçası gizli. İster bir mektup, bir silah veya bir ipucu olsun, hepsi de yolculuğunda sana yardım edecek bir şey taşıyor. Bu kıymetli sırları kasvetli gölgeler içinde bulabileceğin gibi ölü bir adamın elinden de alabilirsin, değişir.

  Tapınakta, şeytani düşman güruhu karşısında tutunabileceğin tek şey İman. Düşmanları yok ettikçe İman topluyorsun ve bununla da gizli geçitleri, özel sandıkları ve başka avantajları açabiliyorsun. Ama İmanını idareli kullanmalısın, zira hiçbir şey tükenmez değil.  Tapınak ölümünü görmek istiyor. Hayatta kalabilmen doğru öğeyi doğru yerde ve doğru zamanda, mesela yerine göre yaranı iyileştirmek veya bir laneti bozmak için kullanabilmene bağlı. Bu öğelerden bazılarını düşmandan ele geçiriyorsun bazıları ise Tapınağın dört yanında gizlenmiş şekilde bulunuyor. Kaynaklarını akıllıca kullan, hayatın buna bağlı.  İnandığın Tanrının gözü daima senin üzerinde. Cesaret veya beceri isteyen bir görevi tamamladığında Tanrı seni kutsayıp ödüllendirebilir. Fakat Tapınakta aynı zamanda itidal ve cesareti zayıf olanları pençesine almaya hazır bir umutsuzluk ve hastalık kol geziyor. Doğruyu yanlışı çabuk öğrenmelisin, yoksa azap seni bekliyor.

  Kurtuluş bir görünüp bir kayboluyor, rotanı akıllıca seç. Dark Devotion’daki her dünya birçok farklı yol sunuyor. Her biri özgün fakat hepsi birbirine bağlı olan tüm bu yolların tek bir ortak özelliği var: geri dönüş yok!

  Görevini layıkıyla tamamlayabilmek için Tapınakta gizlenen sırları zekice yorumlaman gerek. Kendini kaybetmen işten bile değil, ama keşfettiğin sırra bağlı olarak bu da bir avantaja dönüşebilir. Tapınağa gereken saygı ve hizmeti sunabilirsen belki o da sana kendi hikayeni saklayabileceğin gizli bir sunak bahşedebilir, tabii bahşetmeyebilir de.  ● Dinamik ve şiddetli bir mücadele
  ● Farklı dövüş tarzlarına hitap eden onlarca silah, zırh ve öğe
  ● Karmaşık kutsama, lanet ve maraz sistemleri
  ● Gerilim yüklü elebaşı savaşları
  ● Zengin ve karmaşık bir hikâye
  ● Karanlık seviyeler ve kasvetli atmosfer

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-540 or AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 250 or Radeon HD 5770
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+ 64-bit
  • İşlemci: i3-6100
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 730
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan