ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 21:30
{{ $item.name }}

Yardım Konuları

Sitemizin ana sayfasında sağ köşede yazan "Kayıt Ol" butonuna tıkladıktan sonra, sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir... Son işlem olarak 60 saniye içinde mailinize gelecek onay linkine tıklayarak işlemi bitirebilirsiniz.
Sitemizin ana sayfasının sağ köşesinde yer alan "Şifremi unuttum?" butonuna tıklayarak rahatlıkla şifrenizi değiştirebilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi ise sitemize giriş yaptıktan sonra sağ köşede yer alan "SAYFAM" butonuna tıkladıktan sonra sol köşede yer alan "ÜYELİK BİLGİLERİM" butonumuza tıklayarak üyelik bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz...
Sitemizde PayTR ve Gpay altyapıları ile ödeme yapabilirsiniz ve 3D Secure ile 7/24 güvendesiniz... Ayrıca 128Bit SSL sertifikasıda bulunmaktadır.
Oyunları direkt olarak yapımcı firma ve distribütörler aracılığı ile toplu olarak satın aldığımız için fiyatlarımız uygundur.
Oyun indirimleri stoklarla sınırlıdır. Stokların ne zaman biteceği belli değildir. Stok bittiğinde oyunun fiyatı yükselebilir.
Aldığınız oyun anahtarı ile bir sorunla karşılaşırsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yaşadığınız problemi en kısa sürede çözebilmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.